Materiały marketingowe

Menu główne
:: Strona główna
:: Kontrola dostępu
:: Rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy
:: Schemat konfiguracji RCP
:: Terminale
:: Osprzęt-akcesoria
:: Oprogramowanie

Linki
:: Strona główna firmy
:: SYNEL
:: HID

REJESTRACJA CZASU PRACY
Systemy rejestracji czasu pracy oferowane przez naszą firmę to nowoczesne narzędzia zarzadzania czasem pracy i wydajnością personelu w firmie. Dzieki tym systemom mamy nadzór nad harmonogramami pracy, urlopami, zowlnieniami lekarskimi oraz wszelkimi instrumentami pomocnymi w zarządzaniu kadrami. Ewidencja czasu pracy pracowników pozwala na kontrolę i zarządzaniem jego aktywnością.

W ofercie posiadamy dwa główne programy:
  • TimeLOG - z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach
  • Harmony - z myślą o dużych i wielkich korporacjach
Powyższe programy wystepują w kilku wersjach, tak aby bardziej dopasować możliwości programu do potrzeb klienta. TimeLOG występuje w dwóch odmianach wersji Standard i PRO. Jest także dodatkowy moduł do wersji PRO zwany E-TimeLOG, służący do pracy przy pomocy przegladarki internetowej.

Harmony jest programem modułowym, z możliwościa wybrania dowolnych, zgodnych z potrzebami modułów. Szerzej o możliwościach oferowanych przez nas porgramów w zakładkach dotyczacych poszczególnego oprogramowania.
CONTROL SYSTEM FMN Sp.z o.o. Al. Komisji Edukacji Narodowej 96 lok. U-15, 02-777 Warszawa; tel/fax (22) 855 00 17, 18, 19; (22) 855 24 33, 34; e-mail:cs@cs.pl